KONST / Litografier / Färglitografi 12771249
nr 1277 1249
Färglitografi
Torsten Emanuel Svensson, "Jazzpianisten". Signerad, numrerad 213/220. Motivet: 48x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:40:31
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
6
450 kr